Elektroşok
Kapıda Ödeme
Kelın Elektroşok Cihazı
BodyGuard Elektroşok Cihazı
TW-10 Elektroşok Cihazı
Telefon Görünümlü Elektroşok Cihazı
İletişim
Elektroşok

Elektoşok cihazı 12 voltuk elektiriği transformatör yardımıyla 30-35 bin volta çeviren cihazdır.

Kişisel elektroşok tabancası sayesinde tehlikelerden korunabilmeniz mümkün bir sigara paketi büyüklüğünde olan şok cihazlarını rahatlıkla el çantanızda cebinizde taşıyabilirsiniz.
Geçen hafta Hülya hanımın başına gelen olayı anlatayım.
Arabasıyla Beşiktaş akatlardan aşağıya inerken kırmızı ışığa yakalandığı için beklemeye başlamış ve kapkaçcılar arabanın çamını kırmaya çalışmışlar hülya hanım hemen şok cihazını çıkartıp camı tutmuş ve kapkaçcılar yerde olay yerinden hızla uzaklaşan Hülya hanım büyük tehlike allatmış Elektirik iletken olduğundan karşınızdaki insana direk temas sağlamadan da etkisiz hale getirebilirsiniz.
Şok cihazının içerisindeki pil çeşitli elektriksel ekipmanlara sahip olan bir devreyi beslemektedir. İçinde elektriğin gerilimini yükseltip akımını alçaltan transformatörler bulunmaktadır.
20.000V ve 150.000V seviyeleri genel olarak kullanılan seviyelerdir.
Yine devre içinde özel sinyallerin oluşturulmasını sağlayan osilatörler yer almaktadır.
Bu elektriksel sinyaller bir kapasitörü beslemekte bu kapasitörler de üzerlerindeki elektriği elektrotlar vasıtasıyla dışarı ileterek sistemi tamamlamaktadırlar.
şağıda bu sisteme ait resim ve devreler görünmektedir.
Elektrotlar basitçe; aralarında belirli bir boşluk bulunan iki iletken metal tabakadan oluşmaktadır. Resimlerden de görebildiğiniz üzere bugünkü şok tabancalarında 2 çift elektrot bulunmaktadır. Bunlardan ikisi test elektrotu olurken, diğer ikisi (dıştakiler) boşaltıcı elektrotlar olarak kullanılmaktadır.
Eğer ki dıştaki bu elektrotların arasında iletken olmaksızın (yani saldırganın vücudu) tetiğe basarsanız içteki test elektrotları arasında elektrik iletimi olacaktır.
İç elektrotlar arasındaki mesafe elektrik akımının bir taraftan diğerine sıçrayabileceği mesafede ayarlanmıştır. Bu kasıtlı olarak tasarlanmış bir sistemdir.
Saldırgan siz tetiğe bastıktan sonra bu elektrik akımını görecek ve çıkarttığı sesi fark ettikten sonra saldırıdan vazgeçebilecektir.
Yok, hala saldırırsa bu sefer dış elektrotlar vücuduna temas ederek saldırganı etkisizleştirir. (bu arada dış elektrotlar arası mesafe sıçramaya yeterli bir mesafe değildir.)
 
 
Elektroşok Cihazları kişisel kullanım için ideal çözümdür. Taşınabilirliğinin kolay olması ve saldırgana karşı yarattığı etki gerekçesi ile yıllardır yurtdışında her ülkede kullanılmaktadır. Özellikle her Amerikan aksiyon filmine baktığınızda mutlaka şok cihazı sahnesi geçmektedir.
 
Elektroşok cihazları normalde büyük boyutlu ve kötü görünümlü olurdu. Herkarşıdan geçene ben burdayım, elektroşok cihazıyım derdi, fakat teknoloji gelişti ve güzelleşti. Şuanda yandaki fotoğrafını gördüğünüz elektroşok cihazı cep telefonu görünümlüdür ve 1 milyon KVlık şok sağlamaktadır. Nokia n73 görünümlü elektroşok cihazı, elektroşok sürgüsünü çekmediğiniz sürece normal telefon şeklinde görünecektir. Şok düğmesini çektiğinizde ise, etrafınızdaki saldırgana çok büyük bir korku yaratacaksınız.
 
Sesi bile korkutmaya yeterli. Bu cihaz ile kendi güvenliğinizi ve sevdiklerinizi çok rahat koruyabilirsiniz. Hemde çok düşük bir fiyata,
 
 45.00 TL
 
Ayrıntılı bilgi ve sipariş için Hemen arayın yada çaldırın sizi arayalım:

0(544) 6 333 544  0(536) 636 52 16 0(536) 636 52 16

Msn: -mail-
 

 

 

.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.

Elektroşok
Kapıda Ödeme
Kelın Elektroşok Cihazı
BodyGuard Elektroşok Cihazı
TW-10 Elektroşok Cihazı
Telefon Görünümlü Elektroşok Cihazı
İletişim


Sitemizi bugün 92 kullanici ziyaret etmistir.